Pośrednictwo w sprzedaży i zakupie firm i fabryk z branży tworzyw sztucznych, filtracji i recyklingu tworzyw

Znamy branżę tworzyw sztucznych i recyklingu tworzyw sztucznych od podszewki. Pomagamy w wycenie, ocenie używanej tecchnologii, doposażeniu w dodatkowe niezbędne maszyny i urządzenia, uruchomieniu maszyn, szkoleniu dla operatorów maszyn oraz szkoleniu dla pracowników z biura w zakresie przetwórstwa tworzyw i recyklingu. Prowadzimy projekty od A do Z. Od pomysłu, poprzez wdrożenie oraz pomoc technologów po wdrożeniu produkcji.
Czytaj więcej ->Skontaktuj się z nami ->
Odoo • Text and Image

Uruchomienia produkcji w branży przetwórstwa tworzyw i recyklingu tworzyw

Masz pomysł i szukasz kogoś kto pomoże ci w jego szybkim wdrożeniu? Pomagamy we wdrożeniu projektów związanych z: przetwórstwem tworzyw sztucznych (produkcja profili, desek, granulatów, regranulatów, kompozytów, folii, włóknin filtracyjnych Meltblown) jak i recyklingu butelek PET, profili PVC, folii z tworzyw sztucznych. Prowadzimy projekty od A do Z. Od pomysłu, poprzez wdrożenie oraz pomoc technologów po wdrożeniu produkcji.
Czytaj więcej ->Skontaktuj się z nami ->
Odoo • Text and Image

Szkolenia dla branży tworzyw sztucznych i przemysłu

Dzięki ponad 23 letniemu doświadczeniu możemy usprawnić obecne procesy naszych klientów, zaoferować praktyczną wiedzę na temat zastosowań lub omówić technologie związane z przetwórstwem i recyklingiem tworzyw sztucznych. Od wielu lat mocno wdrażamy u naszych klientów gospodarkę Obiegu Zamkniętego tzw. Circular Economy i pomagamy w tym temacie zarówno firmom z branży, gminom jak i szkolimy studentów.
Obejrzyj ofertę szkoleń ->Skontaktuj się z nami ->
Odoo • Text and Image